Politie Zwolle zoekt acteurs
Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 16:41 uurZWOLLE – Voor het opsporingsprogramma Onder de Loep is de politie op zoek naar twee ‘acteurs’.
Helaas ziet de politie steeds vaker dat ouderen het slachtoffer worden van een babbeltruc. Dat was onlangs nog het geval in Zwolle. Een man deed zich voor als medewerker van een energiemaatschappij en vertelde een oudere vrouw dat zij haar woning moest verlaten in verband met een gaslek en mogelijk explosie. Nadat de man weg was ontdekte de vrouw dat er sieraden waren verdwenen. Wij willen de dader uiteraard aanhouden, maar we willen ook voorkomen dat dit vaker gebeurt. Daarom besteden we hier volgende week tijdens de uitzending van Onder de Loep aandacht aan.
Reconstructie
De politie wil maandag 15 mei een deel van de gebeurtenissen reconstrueren en zijn daarvoor op zoek naar ‘acteurs’. Acteerervaring is geen vereiste.
Ze zijn op zoek naar een representatieve blanke man van ongeveer 50 jaar en een vitale vrouw van 60 plus. Bij voorkeur filmen we bij één van de ‘acteurs’ thuis. Daarbij gaat het vooral om de voordeur en de hal.
De opnames vinden plaats tussen 11.00 uur en 14.00 uur. Ken of ben jij iemand die hier aan mee wil werken? Bel dan voor vrijdag 12 mei 17.00 uur naar 0900-8844.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties