
Aanranding op kassière in Albert Heijn Ommen, dader is bekende van politie
Laatst bijgewerkt: zondag 16:44 uur
OMMEN – Op de vroege ochtend van woensdag 6 december heeft de politie een melding ontvangen van een aanranding op een vrouwelijke kassière in de Albert Heijn supermarkt aan de Haven Noord in Ommen. Hiervan is tevens aangifte gedaan bij de politie.
Van de aanranding zijn camerabeelden waardoor de verdachte vrij snel herkend kon worden. De verdachte, een man uit Ommen, is later thuis aangehouden en overgebracht naar een politiebureau in Zwolle. Politie woordvoerder Simen Klok meldt dat de verdachte daar zal worden beoordeeld door de crisisdienst, dit omdat de politie de indruk heeft dat de man mogelijk in een verwarde toestand was vanmorgen.
Dezelfde verdachte is op de avond van 7 november betrokken geweest bij een vernieling bij café De Herberg aan de Brugstraat in het centrum van Ommen. Toen werd een bijl meerdere malen tegen de gevel van de horecagelegenheid gegooid.
Omdat het in deze om een zaak met een zedenaspect gaat geeft de politie geen verdere details.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties