Logo 112Vechtdal

Redactie 112 0 reactie(s) wo 24 januari 2018, 5:27

Politie onderzoekt schietpartij op de Biezenknoppen in Zwolle

Laatst bijgewerkt: zondag 18:26 uur

ZWOLLE – Na een schietincident dinsdagnacht aan de Biezenknoppen in de wijk Stadshagen in Zwolle heeft de politie een verdachte aangehouden. Het gaat om een 27-jarige inwoner van de stad. Bij het schietincident is voor zover nu bekend verder niemand gewond geraakt.

Buurtbewoners hoorden in de nacht van dinsdag op woensdag 24 januari omstreeks 02.50 uur knallen en waarschuwden de politie. Die trof bij een geparkeerde auto sporen aan die erop duidden dat er kennelijk met een vuurwapen was geschoten. Bij twee andere geparkeerde auto’s werden inslagen aangetroffen.

Verdachte in beeld
Op basis van eerste onderzoek kwam de 27-jarige Zwollenaar als verdachte in beeld. De man werd in de loop van de ochtend elders in de wijk aangetroffen en aangehouden. De politie sluit meer aanhoudingen in de zaak niet uit. De politie heeft de getroffen auto’s veiliggesteld voor sporenonderzoek.

Getuigen gezocht
De politie is op dit moment nog volop bezig met het onderzoek naar wat er precies gebeurd is. In verband daarmee doet de politie een oproep aan getuigen die in de nacht van dinsdag 23 op woensdag 24 januari iets hebben gezien of gehoord van wat er op de Biezenknoppen is gebeurd. Getuigen die meer informatie hebben kunnen bellen met de politie op telefoonnummer 0900-8844.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vechtdal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.