Redactie 112 0 reactie(s) vr 02 maart 2018, 16:58

Twee voertuigen botsen op kruising in Ommen

Laatst bijgewerkt: zondag 16:45 uur

OMMEN – De hulpdiensten zijn vrijdagmiddag 2 maart uitgerukt voor een ongeval op de kruising van de Nering Bögelstraat en de Chevalleraustraat in Ommen.

De bruine auto kwamen vanaf de Nering Bögelstraat in de richting van de Chevalleraustraat en de beige auto reed op de Smitstraat in de richting Baron van Fridaghstraat. Bij de aanrijding is de bestuurster van de beige auto licht gewond geraakt. Ze is in een opgeroepen ambulance gecontroleerd en kwam vrij met een dikke bult op haar hoofd. Zij is door het personeel van de ambulance naar haar woning, een paar straten verderop, gebracht. Haar echtgenoot is ter plaatse gekomen om de verdere schade afhandeling af te ronden. Een bergingsbedrijf heeft beide zwaar beschadigde voertuigen afgesleept.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vechtdal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.