
Twee voertuigen betrokken bij ongeval op viaduct N48 bij Balkbrug
Laatst bijgewerkt: zondag 16:46 uur
BALKBRUG – Op het einde van de middag van zondag 22 april heeft er rond half vijf een verkeersongeval plaatsgevonden op de N48 ter hoogte van de viaduct over de Coevorderweg (N377) bij Balkbrug. Twee personenauto kwamen door onbekende oorzaak met elkaar in botsing volgens de politie ter plaatse. De voertuigen kwamen elk aan een andere kant van de viaduct tot stilstand. Een blauwe Ford personenauto reed in de richting van Ommen en eindigde aan de zuidelijk zijde van de viaduct. Een zilver kleurige Kia personenauto reed in de richting van Hoogeveen en eindigde na een knal tegen een vangrail en een spin aan de noordelijke zijde van de viaduct. Het laatste voertuig is ook gekanteld en heeft onder andere met de A stijl over het wegdek gegleden. In beide voertuigen zaten voor zover nu duidelijk elk twee personen.
Voor zover nu duidelijk is één inzittende van het grijze voertuig per ambulance naar het ziekenhuis in Hardenberg vervoerd. De woordvoering van de politie heeft op dit moment nog niet meer informatie beschikbaar.
Tijdens de nasleep van het ongeval was de viaduct in beide richtingen afgesloten voor al het verkeer. Het verkeer kon via de op- en afritten het ongeval passeren.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties