Logo 112Vechtdal

Redactie 112 0 reactie(s) do 17 mei 2018, 23:30

Opa zonder gordel met drank op achter stuur, kleinkind ernaast

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 16:46 uur

HARDENBERG – Donderdagmiddag 17 mei werd tijdens een verkeerscontrole op de N343 in Hardenberg een automobilist staande gehouden omdat hij zonder gordel reed. Het bleek een opa te zijn en zijn kleinkind zat naast hem in de auto.

Alhoewel agenten een alcohollucht bij de bestuurder roken, ontkende hij zowel vandaag als gisterenavond alcohol genuttigd te hebben. De eerste blaastest gaf echter een F-indicatie dus verder met een ademanalyse in de alcoholbus.

De uitslag: 495 ug/l en dat betekent boete voor het rijden onder invloed: 550 euro. Boete niet dragen autogordel: 140 euro en kosten cursus EMA (vh CBR) : 954 euro.

112 Hardenberg

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Hardenberg lees je in onze categorie 112 Nieuws Hardenberg. Alle 112 alarmeringen uit Hardenberg kan je live volgen via 112 meldingen Hardenberg.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vechtdal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.