Logo 112Vechtdal

Redactie 112 0 reactie(s) do 06 september 2018, 16:38

Nederlandse politie assisteert bij aanhouding in Duitsland

Laatst bijgewerkt: zondag 11:57 uur

VENEBRUGGE – Woensdagmiddag 5 september kreeg de Nederlandse politie een melding om te gaan richting de Duitse grens om de Duitse collega’s te assisteren bij een achtervolging.

Net voor de grensovergang bij Venebrugge konden de Duitse agenten het voertuig met een gestolen aanhanger tot stilstand brengen. De 3 Nederlandse inzittenden werden aangehouden en overgebracht naar het politiebureau in Nordhorn.

Het bleek dat 1 van verdachten een valse naam op had gegeven en werden in de auto diverse inbrekers werktuigen aangetroffen. De bestuurder bleek onder invloed van verdovende middelen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vechtdal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.