Redactie 112 0 reactie(s) wo 15 april 2020, 21:16

Afval gedumpt langs de Coevorderweg in Arriën

Laatste update: 2 jaar geleden

ARRIEN / STEGEREN – Woensdag 15 april kreeg de politie van Ommen een melding van afval dumping op de Coevorderweg in Arriën en Stegeren. Langs de Coevorderweg troffen agenten twee plekken aan waar onverlaten hun troep hebben gedumpt. In kader van de huidige Corona is men kennelijk bezig met opruimen maar dit soort acties kan toch niet de bedoeling zijn!?

Tussen de troep troffen agenten een oude mengtafel en een grote gele beer aan. Wie herkent deze spullen? U kunt bellen met de politie via telefoonnummer 0900-8844.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Vechtdal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Liever geen cookies voor gepersonaliseerde advertenties? Ga naar onze Privacy pagina en pas je keuze aan.